+90 212 435 88 33  +90 535 396 49 94    info@avrupaplastik.com

Kurumsal

Avrupa plastik kurumsal

Avrupa Plastik 2011'de baskılı poşet sektörün'de hizmet vermek üzere kurulmuştur. Baskılı poşet ürünleri İhtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan avrupa plastik; kaliteli malzeme, ürün garantisi, uygun fiyatlar ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet ve ürünlerini sunmaktadır.
Tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve firmamızın imajını göz önünde bulundurarak doğru ve estetik açıdan firmanıza yakışır ürünler üretmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz baskılı poşet, baskılı market poşeti, baskılı mağaza poşeti, baskılı takviyeli poşet, baskılı el geçme poşet, baskılı yumuşak saplı poşet vs. ürünlerin birkaçıdır.


Vizyonumuz

● Öncelikli hedefimiz kaliteyi iş anlayışımızla birleştirmek.

● Kusursuz bir hizmet sunmak.

● Profesyonelve işinin ehli kadromuzla tam donanımlı hizmet sunmak.

Misyonumuz

Farklı müşteri ve ürün gruplarında uzman kadromuz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler üretmek, tüketici çıkarlarını en iyi şekilde korumak ve pazarımızda aranılan üretici olmak için çalışmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet için yeni teknoloji makineler ve uygun çevre çalışma koşullarıyla ürünlerini doğru, kaliteli ve zamanında hizmetinize sunmak için uğraşmaktadır.

 

Baskılı Market Poşeti

Baskılı Market Poşeti Tüketimi Her Geçen Yıl Artmaktadır.
Market Poşetleri, Kalitesine Göre Bir Çok Farklı Malzemeden Yapılmaktadır. Devamı...

Çevre Dostu Baskılı Poşet

Poşet üretimin de en büyük sorun geri dönüşümlü olmaması ve çevreye zarar vermesidir. Devamı...

Baskılı Mağaza Poşeti

Baskılı Mağaza Poşeti Mağazalar Için Ürün Çeşitliliği Poşet Kullanımında Hangi Modeli Tercih Edeceğini Belirlemektedir. Devamı...

Yumuşak Saplı Poşet

Baskılı Yumuşak Saplı Poşet En Yaygın Kullanılan Plastik Çanta Modellerindendir. Tüm Iş Kollarında Yaygın Bir Kullanıma Sahiptir. Devamı...

Avrupa plastik baskılı poşet imalatı yapmaktadır.