+90 212 435 88 33  +90 535 396 49 94    info@avrupaplastik.com

Dijital Baskılı Poşet

Sipariş verin baskılı poşet kapınıza gelsin !

Dijital Baskılı Poşet

Her poşet üzerine klasik yöntemlerle baskı yapılabilmektedir ancak dijital baskılı poşet kullanımı ile renk adedine takılmadan her bir artık renkte maliyet farkı ödemeden istediğiniz kalitede ürüne sahip olma şansınız bulunmaktadır.

Normal tip baskılı poşetler'de klişe ve kalıp kullanımı nedeni ile 4-6 renk arasında baskı yapılmaktadır dijital de ise bu tamamen ortadan kalmakta istediğiniz görseli yada fotografı poşet üzerinde rahatlıkla kullanabilmekteyiz.

Dijital baskılı poşet teknolojisi çok yeni olmasından dolayı, konvansiyonel baskı tekniklerine göre, biraz daha pahalı gibi görünebilir fakat, kurumsal bir firma için bu artı maliyet, kurumunuzun tam olarak görsele yansıtılmasından dolayı çok fazla dikkate alınmayabilir.

Dijital baskılı poşet fiyatları, istediğiniz poşet ölçüsü, O ebatta kullanılan malzeme kalitesi, dayanım, mukavemet oranı, istediğniz ölçülerdeki poşet miktarı, bu poşetlerin ağırlığı gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık arzediyor.

Siparişlerinizde, poşet ebatlarını, kullanılacak malzeme kalitesi, dayanım, mukavemet direnci, taşınacak malzemenin ölçüsü ve ağırlığı, sap kısmında takviye olup olmayacağı gibi ayrıntıları belirtirseniz avrupa plastikolarak, size en kısa sürede, en optimum en uygun baskılı poşet fiyatları çıkartarak dönüş yapacağız.