+90 212 435 88 33  +90 535 396 49 94    info@avrupaplastik.com

Baskılı Takviyeli Poşet

Sipariş verin baskılı poşet kapınıza gelsin !

Baskılı Takviyeli Poşet

Baskılı takviyeli poşet üretimini istediğiniz renk ve özelliklerde kurumsal anlayışımız ile tam zamanında karşılıyoruz. Baskılı poşet, müşterinin bir ürünü nereden aldığını, nasıl bir malzeme ile taşındığını, ürün satın alınan firmanın kalitesini, dünyaya bakış açısını gösterir.

Eğer kaliteli ve kullanışlı, çevreye en az zarar veren bir poşet yapmışsanız, farklı alanlarda da kullanılarak, daha çok tanınmanızı, marka olma yolunda önamli bir adım atmanızı sağlar. Ambalaj dünyasında büyük bir yer teşkil eden baskılı poşet ürünleri geri dönüş itibari ile en fazla maddi açıdan sizlere avantaj sunan üründür.

Baskılı poşet kullanımının ülkemizde oldukça yoğun ve her geçen gün artarak devam etmesindeki en büyük etken reklam açsısından firmanıza, mağazanıza, marketinize ve çeşitli ticaret yaptığınız işininize çok fazla tanırım ve bilinirlik katmasındandır. Eğer hali hazırda poşet kullanmaya mecbur olduğunuz bir ticaretiniz varsa sizleri rahatsız etmeyecek boyutlarda ufak bir maliyet artışı ile poşetlerinizi baskılı hale getirebilirsiniz.

Firmamız avrupa plastik birçok farklı sektörden firmanın ve ulusal anlamda şubeleri bulunan markaların baskılı poşet ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firma ayrımı yapmadan Türkiye genelinde her il ve ilçeden ufak veya büyük esnaf tüm işletmelere çözümler sağlamaktadır. Sizlere özel baskılı poşet fiyataları için bizlere ulaşabilir ve sizlere özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.