+90 212 435 88 33  +90 535 396 49 94    info@avrupaplastik.com

Baskılı Poşet

Sipariş verin baskılı poşet kapınıza gelsin !

Baskılı Poşet

Ambalaj dünyasında büyük bir yer teşkil eden baskılı poşet ürünleri geri dönüş itibari ile en fazla maddi açıdan sizlere avantaj sunan üründür.

Baskılı Poşet kullanımının ülkemizde oldukça yoğun ve her geçen gün artarak devam etmesindeki en büyük etken reklam açsısından firmanıza, mağazanıza, marketinize ve çeşitli ticaret yaptığınız işininize çok fazla tanıtım ve bilinirlik katmasındandır.

Müşterilerin işletmelerine uygun olan renk seçilir, istenildiği gibi ( logo veya amblem çalışması) işletmenin ismi, telefonu adresi, kullanılmak istenen resimlerin vektörel hali grafik tasarımcı tarafından poşet üzerindeki baskı alanı üzerine tasarlanır ve müşterinin onayına sunulur.


Avrupa plastik birçok farklı sektörden firmanın ve ulusal anlamda şubeleri bulunan markaların baskılı poşet ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firma ayrımı yapmadan Türkiye genelinde her il ve ilçeden ufak veya büyük esnaf tüm işletmelere çözümler sağlamaktadır.

Sizlere özel baskılı poşet fiyataları için bizlere ulaşabilir ve sizlere özel fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Sitemizde iletişim bölümünde yada canlı destek kısmından hemen uzmanlarımız ve satış personelimiz ile irtibat kurabilirsiniz.