+90 212 435 88 33  +90 535 396 49 94    info@avrupaplastik.com

Baskılı Poşet İmalatı

Baskılı Poşet İmalatıBaskılı Poşet İmalatı İstanbulİstanbul Baskılı Poşet İmalatı

 

Piyasadan kilogram ile almış olduğunuz hazır baskısız poşetler yerine kendi firmanızın size özel tasarımlı baskılı poşetinizi kullanarak reklamınızı yapınız. Baskılı poşet imalat: Alçak yoğunluktaki polietilen ham maddesinin kullanılmasıyla oluşan plastik poşetlerin kullanım alanı oldukça fazladır.

Orijinal granül ham maddesiyle birlikte özel makineler da işlenir. Sonra da rulo haline getirilir. Ardından da üzerine baskı yapılır. Baskı bittikten sonra da kesme işlemi olur. İstenilen ebatlar da ve şekiller de üretilir firmalara gönderilir.

Firmamız Baskılı Poşet imalatında kendini geliştirmeyi , kaliteyi , fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Baskılı poşet ihtiyaçlarınıza yönelik her boy ve ebatta baskılı poşet için bizi arayabilirsiniz.

Baskılı Market Poşeti

Baskılı Market Poşeti Tüketimi Her Geçen Yıl Artmaktadır.
Market Poşetleri, Kalitesine Göre Bir Çok Farklı Malzemeden Yapılmaktadır. Devamı...

Çevre Dostu Baskılı Poşet

Poşet üretimin de en büyük sorun geri dönüşümlü olmaması ve çevreye zarar vermesidir. Devamı...

Baskılı Mağaza Poşeti

Baskılı Mağaza Poşeti Mağazalar Için Ürün Çeşitliliği Poşet Kullanımında Hangi Modeli Tercih Edeceğini Belirlemektedir. Devamı...

Yumuşak Saplı Poşet

Baskılı Yumuşak Saplı Poşet En Yaygın Kullanılan Plastik Çanta Modellerindendir. Tüm Iş Kollarında Yaygın Bir Kullanıma Sahiptir. Devamı...